تبلیغات
طلبه امروزی
طلبه امروزی
دشمنان انقلاب و نخبگان کم بصیرت
سه شنبه 12 اردیبهشت 1396

در انتخابات نباید از کید دشمنان غافل بود[1] چرا که انتخابات هم از نظر انقلاب و هم از نظر دشمنان انقلاب مهم است[2] در هیچ یک از انتخابات جمهوری اسلامی دشمنان ما ساکت ننشستهاند همیشه با استفاده از بوقهای تبلیغاتی خود سعی در مأیوس و ناامید کردن[3] مردم دارند و یا اینکه حداقل انتخابات را کمرنگ کنند[4]. تلاش میکنند آرامش و طمأنینه موجود در ایران اسلامی را از بین ببرند[5] لذا یکی از وظایف مهم مسئولین کشور این است که همهی همت خود را برای حفظ این آرامش به کار بگیرند. از دیگر موضوعات که باید مورد توجه قرار گیرد و نخبگان هم فریب آن را نخورند موضوع سازی دشمنان است یعنی یک موضوع یا مشکل خاصی به وجود میآورند تا توجه مردم را از آن موضوع اصلی - که امروز انتخابات است به موضوعات فرعی جلب کنند تا موضوع اصلی مورد غفلت قرار بگیرد[6] نخبگان و کاندیدا هم باید مراقب باشند به اسم دلسوزی و توصیه کردن پازل دشمنان انقلاب را کامل نکنند.[7][1] - خطبه‌های نماز جمعه تهران  1390/11/14

مسئولان از توطئه‌ى دشمن در كار انتخابات غافل نشوند. آن كسانى هم كه در انتخابات رأى نمى‌آورند، مواظب باشند آن كلاهى كه بر سر رأى‌نیاوردگان سال 88 رفت، بر سر آنها نرود؛ فریب نخورند. همه‌ى نامزدهاى انتخابات و همه‌ى هوادارانشان، خودشان را در مقابل توطئه‌ى احتمالى دشمن مسئول امنیت بدانند. انتخابات را متهم نكنند؛ كسى آب به آسیاب دشمن نریزد؛ در تبلیغات، القاء فضاى اختلاف و ناامیدى نشود، تا ان‌شاءاللَّه انتخابات خوبى داشته باشیم.

[2] - بیانات در دیدار مردم قم1391/10/19

ذهن دشمن متوجه انتخابات ماست. انتخاباتى كه در خرداد آینده در پیش داریم، از نظر ما مهم است، از نظر دشمن هم مهم است؛ حواسش به آن انتخابات است. اگر میتوانستند كارى میكردند كه اصلاً انتخابات انجام نگیرد، این كار را میكردند. خب، این كار براى آنها میسور نیست، مقدور نیست؛ مأیوسند از این كه بتوانند این كار را انجام دهند. یك بار بعضى‌ها تلاش كردند كه انتخابات مجلس را عقب بیندازند؛ حتّى به ما گفتند اگر میشود، دو هفته عقب بیندازید. گفتیم نمیشود؛ انتخابات باید در همان روزِ خودش انجام بگیرد؛ یك روز هم نباید عقب بیفتد. نتوانستند، دستشان به جائى نرسید. آنها این را تجربه كرده‌اند، میدانند انتخابات عقب‌افتادنى نیست؛ لذا دنبال راه‌هاى دیگرند.

[3] - خطبه‌های نماز جمعه تهران 1390/11/14

بوقهاى تبلیغاتى دشمن دارند تلاش میكنند كه مردم را ناامید و مأیوس كنند تا در انتخابات شركت نكنند؛ بعضى هم در داخل بدون اینكه بفهمند چه كار دارند میكنند، متأسفانه با آنها همصدا میشوند! آنها مغرضند، اینها غافلند.

بیانات در حرم مطهر رضوی1392/1/1

 دشمنان ملت ایران همیشه سعی كرده‌اند انتخابات را از شور و هیجان بیندازند؛ برنامه‌ریزی كردند كه مردم را از حضور در پای صندوقهای رأی باز بدارند؛ مردم را دلسرد كنند، مردم را ناامید كنند. در طول سالهای مختلف كه ما انتخابات داشتیم ــ چه انتخابات مجلس، و چه بخصوص انتخابات ریاست جمهوری ــ همیشه دشمنان ما سعی كردند این انتخابات را بی‌‌رونق كنند؛ این به خاطر اهمیت انتخابات در كار كشور است.

[4] - بیانات در اجتماع بزرگ مردم كرمانشاه 1390/07/20

در هیچ انتخاباتى ما سراغ نداریم كه قبل از انتخابات، بوقهاى تبلیغاتى دشمن به كار نیفتاده باشد براى اینكه كارى كنند كه انتخابات در ایران كمرنگ شود. در همه‌ى انتخاباتها، به شكلهاى مختلف، این كار صورت گرفته است. شما هوشمندید، زیركید؛ خودتان میتوانید تشخیص بدهید كه براى بى‌رونق كردن انتخابات، بى‌شوق و ذوق كردن مردم به حضور در انتخابات، چه حرفهائى زده میشود و چه كارهائى میشود.

[5] - بیانات در اجتماع مردم شیروان‌ 1391/07/24

سفارش ما بیشتر به مسئولین است، به سیاستمداران است، به مدیران گوناگون است؛ مراقب باشند دشمن نتواند این آرامش و استقرار و طمأنینه‌اى را كه به فضل الهى در كشور وجود دارد و دشمن سعى كرده این را به هم بزند و نتوانسته، به هم بزند؛ سعى كنند این آرامش و استقرار را حفظ كنند؛ نگذارند تلاطم به وجود بیاید. گاهى یك حرف، گاهى یك عمل نسنجیده، گاهى یك اقدام نابجا، موجب تلاطم در محیط سیاسى میشود؛ باید خیلى مراقب باشند.

[6] - بیانات در دیدار مردم قم1391/10/19

یكى از راه‌ها هم این است كه سعى كنند در ایام انتخابات، سر مردم را به یك چیز دیگرى گرم كنند؛ یك حادثه‌اى پیش بیاورند، یك ماجرائى درست كنند؛ یك ماجراى سیاسى، یك ماجراى اقتصادى، یك ماجراى امنیتى. البته این هم جزو نقشه‌هاى دشمن است، اما بنده مطمئنم كه ملت ایران بسیار بصیرتر و باهوش‌تر از این است كه با یك چنین ترفندهاى خصمانه‌ى دشمنان یا عوامل دشمنان فریب بخورد؛ نه، ان‌شاءاللّه انتخابات به اذن‌اللّه، به حول و قوه‌ى الهى، به فضل پروردگار، انتخابات خوب و پرشورى خواهد شد.

[7] - بیانات در دیدار مردم قم 1391/10/19

یكى از هدفها این است كه كارى كنند كه انتخابات بدون حضور پرشور و همگانى مردم برگزار شود. این را از حالا همه بدانند: آن كسانى كه ممكن است از سر دلسوزى، راجع به انتخابات یك توصیه‌هاى عمومى بكنند كه آقا انتخابات اینجورى باشد، آنجورى نباشد، حواسشان باشد به این مقصود دشمن كمك نكنند؛ مردم را از انتخابات مأیوس نكنند، هى نگویند انتخابات باید آزاد باشد. خب، معلوم است كه انتخابات باید آزاد باشد. ما از اول انقلاب تا حالا سى و چند تا انتخابات داشته‌ایم؛ كدامش آزاد نبوده است؟

 

ارسال شده توسط طلبه امروزی در ساعت 06:51 ق.ظ | نظرت شما ()

داغ کن - کلوب دات کام
درباره ما
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات اضافی
ابر برچسب ها
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :