تبلیغات
طلبه امروزی
طلبه امروزی
کلاه تان را بالاتر بگذارید - بازداشت 9 طلبه بروجردی
جمعه 24 شهریور 1391

بسم الله الرحیمن الرحیم

نمی خواهم بگویم موضوع اصلی کشور حجاب است و یا اینکه طلاب انقلابی در هیچ عرصه ای خطا ندارند. ولی می خواهم بگویم خطا و اشتباه خیلی از مسئولین از مردم بالاتر است و از طلاب انقلابی بالاتر.

حال یک بار شما املاء نوشته اید و برخی از متخصصین جوان در عرصه فرهنگ و دین از شما غلط گرفته اند، باید اینگونه مانند آبی که در روغن داغ ریخته می شود بالا و پایین بروید؟ باید به درو دیوار بزنید؟ باید زمین را به آسمان بدوزید؟

برادرم، آقای مسئول؛ می دانی این مسندی که شما روی آن نشسته ای با خون چند شهید سر پا ایستاده است و شما آن را فضلی برای خود دانسته و اجازه نمی دهی کسی غلط های کارت را بگیرد.

می دانی چرا بروجردی که روزی بیش از 70 مجتهد مسلم در یک دوره همزمان در آن زیست می کردند و به آن شهر فرزانگان می گفتند امروز به آن پاریس کوچولو می گویند؟ و فساد و بی حجابی و فرقه گرایی در آن بی داد می کند؟

می دانی چرا دغدغه اصلی این شهر که باید دفاع از اسلام و انقلاب باشد امروز کم کم تبدیل شده است به جداشدن از استان لرستان و ایجاد استان زاگرس (که البته همین هم "نان دانی" برخی دیگر از مسئولین است)

می دانی چرا در شهر شما مردم میلی به امر به معروف و نهی از منکر ندارند؟

بخاطر اینکه دست خودتان نیست این تئوری های غربی است که شما را به ناکجا آباد می برد. گمان می کنید باید به هر قیمتی که شده است (حتی زیر پا گذاشتن ارزشهای انقلاب و اسلام) نباید چالشی در شهرتان بوجود بیاید تا شما بتوانید در کمال آرامش مدیریت کنید!! و مانند مردم عادی ساعت 2 بعداز ظهر تا 8 صبح را، ساعت استراحت خود بدانید!! و به مشکلات شهر رسیدگی نکنید!!

به همین خاطر هرکس بخواهد کاری انجام بدهد که لحظه ای آرامش - آرامشی که بوی مرگ ارزشهای الهی و اخلاق حمیده می دهد - شهر را به هم بزند با شدید ترین وضع با آن برخورد می کنید.

با این اخلاق دیگر برایتان مهم نیست که اراذل و اوباش و رانت خواران در شهر محترم و آزاد باشند و طلاب و روحانیون انقلابی را به بدترین وضع شبانه به بند بکشید!!

عیبی ندارد کلاهتان را بالاتر بگذارید شما توانستید 9 نفر از طلاب جوان و انقلابی را بازداشت کنید و آرامش مرگبار خود را بر شهر حاکم کنید!!


برچسب ها : طلاب بروجردی,بازداشت طلاب بروجردی,طلبه انقلابی,طلبه,بروجرد,بروجردی,
ارسال شده توسط طلبه امروزی در ساعت 06:30 ب.ظ | نظرت شما ()

داغ کن - کلوب دات کام
درباره ما
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات اضافی
ابر برچسب ها
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :