تبلیغات
طلبه امروزی
طلبه امروزی
من و خط مقدم ماه رمضان !!
پنجشنبه 26 مرداد 1391

بسم الله الرحمن الرحیم

قافله عروج مومنین از رجب که ماه خداست حرکت می کند و مومنین را دعوت به خودسازی و خدا پرستی می کند. به فرمایش پیامبر اکرم(ص): كسى كه یك روز از ماه رجب را روزه بگیرد، موجب خشنودى خدای بزرگ می‌گردد و غضب الهى از او دور می گردد و درى از درهاى جهنم بر روى او بسته گردد.

با عبور قافله از رجب و ورود به شعبان مومنین کم کم وارد فضایی متفاوت از حال و هوای دنیایی می شوند و کم کم در حال آماده شدن برای قرب خدای متعال. ارزش و مقام ماه شعبان به حدی است که امام زین العابدین به نقل از امیر المومنین می فرماید: هر كه روزه بگیرد در ماه شعبان براى جلب محبّت پیغمبر خدا و تقرّب به سوى خدا؛ خداوند او را دوست می‌دارد و در روز قیامت كرامت خود را نصیب او می‌گرداند و بهشت را براى او واجب می‌کند.

اگر قواعد حرکت در ماه های رجب و شعبان را خوب رعایت کرده باشی؛ در روز اول ماه مبارک رمضان مانند نیرویی که دوره های آموزشی دیده و در مانورهای متفاوت شرکت کرده است با آمادگی کامل وارد ماه مبارک رمضان خواهی شد.

به شب های قدر برای تعیین قدر آینده نزدیک شده و اگر مشغولیات دنیوی چند روزی تو را رها کنند و با توجه و دقت بالایی وارد شب قدر شوی خواهی دید همه چیز را فوق تصور تو برای پرواز به سمت کمال حقیقی انسان مهیا ساخته اند. به گونه ای که یک شبه راه هزار ماهه رفته ای.

روزه و نماز و نیایش روح را صیقل داده است و تو را آماده حضور در جبهه نبی اکرم (ص) کرده است. شوق حضور در مبارزه با شیطان و شیطان صفتان تمام وجودت را فرا گرفته است.

حال اگر بدنبال خط مقدم هستی که با حضور خود ضربه ای به دشمنان جهان اسلام زده و اسم خود را در دفتر مجاهدین فی سبیل الله ثبت نمایی؛ بدان که چند صباحی پیش سپاه حسین بن علی به فرماندهی خمینی کبیر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را  روزی برای دفاع از مسلمین جهان و مقدمه از بین بردن  غده سرطانی تشخیص داده است.

به گمانم اینجاست که باید گفت کربلا در جریان است و یزیدیان در مقابل جبهه حسین بن علی(ع) صف کشیده و دندان تیز کرده اند و مومنین را برای لحظه ای غفلت و عدم تشخیص به موقع به نظاره نشسته اند.

حال تو مانده ای و باری از مفاهیم؛ رجب ، شعبان ، رمضان ، قدر ، قدس ، قبله اول مسلمین ، من و روز قدس...


برچسب ها : رمضان,غده سرطانی,اسرائیل,بودا,صهیونیستت,رجب,شعبان,
ارسال شده توسط طلبه امروزی در ساعت 04:22 ب.ظ | نظرت شما ()

داغ کن - کلوب دات کام
درباره ما
منوی اصلی
موضوعات مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
صفحات اضافی
ابر برچسب ها
آمار و امكانات
آخرین بروزرسانی :
تعداد كل مطالب :
تعداد کل نویسندگان :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازید از وبلاگ :